O ubytovně

Ubytování ve Vodácké ubytovně U Tlusťocha je levné a pohodlné ubytování pro všechny turisty, cyklisty, vodáky a také je perfektním zázemím pro horolezce. Ubytovna se totiž nachází přímo pod Suchými skalami na straně jedně a pod Pantheonem na straně druhé, kde si každý horolezec vybere svou obtížnost.

Velkou výhodou je umístění ubytovny, které je součástí sportovně rekreačního areálu Žlutá plovárna, který se nachází v samotném centru Malé Skály. Pro ubytované nabízíme také možnost využít areál Žluté plovárny a sportoviště v něm umístěné (antukové hřiště pro nohejbal či beachvolejbalové hřiště). V areálu Žluté plovárny se nachází také dětské hřiště s dřevenými prolézačkami a skluzavkou. Na zahradě ubytovny je také umístěno ohniště, které mohou ubytování bez omezení využívat.

Je zde také udělané venkovní sezení pod střechou tudíž za teplých letních večerů je zde možné posezení či stravování na čerstvém vzduchu. Pro cyklisty také nabízíme možnost uzamčení kol ve sklepě ubytovny, aby vám kola nepřekážela na pokojích.

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: