Lodě

Nabízíme vám možnost splout si řeku Jizeru na kanoi, raftu, kajaku nebo dokonce nově i paddleboardu. Nejoblíbenější úsek na Jizeře je z Malé Skály do Dolánek. Trasa měří 9,5km a zabere vám výletnickým tempem zhruba 2-3 hodiny. Jizera je řeka vhodná pro začátečníky, proto i ti, kteří na kanoi v životě neseděli se nemusí ničeho bát. Naše kanoe Samba jsou mezi kanoemi jedny z nejstabilnějších. Jediná obtížnější pasáž na této trase je Maloskalský jez. Pokud byste si na něj ani po krátkém rozpádlování na klidné vodě bez proudu nad jezem nevěřili, je možné si loď přenést pod jez a nasednout do ní až tam. Ke splutí řeky do Dolánek doporučujeme výlet nakombinovat s koloběžkami. Do Dolánek se doplavíte po řece, v Dolánkách vám půjčíme koloběžky na cestu zpátky. Ta vám zabere cca 1hod a jelikož cyklostezka, po které se vydáte, vede podél řeky, nečeká vás žádné dramatické převýšení. Po cestě je několik hospůdek a také náš Penzion Křížky, kde se můžete zastavit na jedno chlazené nebo na různé dobroty z kuchyně.

Zarezervujte si splutí přes náš online rezervační formulář, napište nám email na info@sundiskfamily.cz nebo nám můžete i zavolat na 775 580 388.

Je zde také možnost celodenního výletu na kanoi. Destinace, které vám zaberou celý den jsou obvykle Příšovice nebo Svijany. Ve Svijanech vystupujete nedaleko Svijanského pivovaru, kde můžete ochutnat pivovarské speciály. V Příšovicích je výstupní místo nedaleko kempu, kde se nachází hospůda a také občerstvení, kde je také možné posedět při čekání na odvoz lodí. Ten se obvykle pohybuje od 30 do 60 minut od zavolání. Nabízíme také možnost odvést řidiče na zpět na Malou Skálu, aby si mohli pro zbytek skupiny dojet auty.

Více informací o trasách a možnostech splutí řeky Jizery najdete přímo na stránkách půjčovny lodí Žlutá plovárna.

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: