Ubytovna U Tlusťocha

Zázemí pro vodáky, cyklisty, horolezce, školy a větší party

U Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala Skala

Levné ubytování v centru Malé Skály

Vodácká ubytovna u Tlusťocha nabízí levnou variantu ubytování na Maloskalsku pro vodáky, cyklisty, turisty i horolezce. Uvnitř ubytovny je vše zařízeno tak, jak to měli původní majité tohoto domu. Jedonoduše a účelně. Nehledejte tady supermoderní zázemí. Nic není nové, ale vše je opravené a plně funkční. Toto ubytování je ideální pro větší partu, která se přes den toulá po výletech a večer se sem vrací pro nocleh i společné posezení u ohniště. Součástí zahrady je také kryté venkovní posezení. Cyklistům nabízíme možnost uzamčení kol ve sklepních prostorách ubytovny.

Ubytovnu najdete v centru Malé Skály pod Suchými skalami, z okna uvidíte na Žlutou plovárnu, ikonickou budovu na pilířích na břehu řeky Jizery, a na skalní hrad Vranov-Pantheon.

Zážitky máte na dosah

Díky umístění ubytovny přímo u sportovně rekreačního areálu Žlutá plovárna s největší půjčovnou lodí na Jizeře máte všechny služby tohoto areálu na dosah.  Můžete využít sportoviště - antukové hřiště pro nohejbal či beachvolejbalové hřiště, dětské hřiště, občerstvení, služby informačního centra, půjčovnu lodí a koloběžek pro kombinované výlety tam na lodi a zpět na koloběžce.

Užijte si krásy a nekonečné možnosti výletů na Maloskalsku!


Popis pokojů


*****

Ubytovna U Tlusťocha patří do sítě sportovně rekreačních a ubytovacích zařízení SUNDISK family, které provozuje rodinná firma SUNDISK specialisté na firemní akce, teambuilding, organizaci sportovních a kulturních akcí a realizaci eventů pro firemní zákazníky.

Školní výlety 2022

 

vyberte si z programů SUNDISK family a budete to mít bez starostí


školní výlety

 


 

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Vranové 1. díl 47, 468 22 Malá Skála

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2023 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena