Ubytovna U Tlusťocha

Zázemí pro vodáky, cyklisty, horolezce, školy a větší party

197A3478 kopieU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala SkalaU Tlustocha_ubytovna Mala Skala

Ubytování v centru Malé Skály pro nenáročné

Ubytovna U Tlusťocha prošla od podzimu roku 2023 rekonstrukcí, která se postarala o přírustek prostorného apartmánu.

Od jara 2024 nabízíme tradiční ubytování na Maloskalsku pro vodáky, cyklisty, turisty i horolezce. Uvnitř je vše zařízeno tak, jak to měli původní majitelé tohoto domu. Jednoduše a účelně. Nehledejte tady supermoderní zázemí. Toto ubytování je ideální pro větší partu, která se přes den toulá po výletech a večer se sem vrací pro nocleh i společné posezení u ohniště. Součástí zahrady je také kryté venkovní posezení. Cyklistům nabízíme možnost uzamčení kol ve sklepních prostorách chaty.

Naši ubytovnu najdete v centru Malé Skály pod Suchými skalami, z okna uvidíte na Žlutou plovárnu, ikonickou budovu na pilířích na břehu řeky Jizery, a na skalní hrad Vranov-Pantheon.

Kdysi tady bydlel objemný pán se smyslem pro humor

Dům byl postaven ve 30. letech 20. století, zachovali jsme několik původních obrazů, které zde měl předchozí majitel. Některé prvky, jako například dveře či lustry, se dochovaly dodnes. Naposledy tady bydlel velmi objemný pán se smyslem pro humor. Často navštěvoval akce, které jsme pořádali na Žluté plovárně. Později jsme se spřátelili a když jsme se dozvěděli, že chce dům prodat, neváhali jsme. S jeho souhlasem dostala ubytovna název U Tlusťocha.

Zážitky máte na dosah

Díky umístění ubytovny přímo u sportovně rekreačního areálu Žlutá plovárna s největší půjčovnou lodí na Jizeře máte všechny služby tohoto areálu na dosah.  Můžete využít sportoviště - antukové hřiště pro nohejbal či beachvolejbalové hřiště, dětské hřiště, občerstvení, služby informačního centra, půjčovnu lodí a koloběžek pro kombinované výlety tam na lodi a zpět na koloběžce.

Užijte si krásy a nekonečné možnosti výletů na Maloskalsku!


Popis pokojů


*****

Ubytovna U Tlusťocha patří do sítě sportovně rekreačních a ubytovacích zařízení SUNDISK family, které provozuje rodinná firma SUNDISK specialisté na firemní akce, teambuilding, organizaci sportovních a kulturních akcí a realizaci eventů pro firemní zákazníky.

zážitky pro školy

 

vyberte si z programů SUNDISK family a budete to mít bez starostí


školní výlety

 


 

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Vranové 1. díl 47, 468 22 Malá Skála

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena